PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34358}

Czy wreszcie coś osiągniesz?

Minnâ-yatteruka!
6,1 348
ocen
6,1 10 1 348
Czy wreszcie coś osiągniesz
powrót do forum filmu Czy wreszcie coś osiągniesz?

Film zapowiada sie z poczatku calkiem niezle, swietny humor w stylu kitanowskim, niestety
im dalej tym coraz gorzej, z ciekawego tematu i realizacji film przechodzi w absurdalna
papke w ktorej gubi sie gdzies caly wysmakowany humor. Ostatnia scena po napisach to
juz totalne dno, gorszej sceny byc nie moglo :D Pasikonik vs Tokyo Tower - - film polecam
ogladac najlepiej do polowy ;)
Ogolnie warto obejrzec, mnostwo ciekawych momentow ale koncowka po prostu
porazajaca i wyniszczająca :D

sasasanek

Japończycy mają dość specyficzne poczucie humoru (-; Niby to parodia kilku filmów jednak reżyseria jest na poziomie Godzilli z 1984 roku. Gdyby nie fakt, że gra gość, który prowadził zajebiste Takeshi Castle puszczane kiedyś często na niemieckim DSF, mimo iż jestem fanem kina azjatyckiego (pomijając filmy Akira Kurosawy i niektóre japońskie horrory, wolę zdecydowanie chińskie produkcje), pewno nie wytrwałbym do końca.
Ciężko jest ocenić humor, który się dobrze rozumie, jednak... na rozumieniu tegoż humoru się kończy. Gdybym palił zioło pewno uznałbym to za arcydzieło (-;

ocenił(a) film na 6
sasasanek

Ja wyłączyłam ten film godzinę przed końcem, bo faktycznie zaczęłam się nudzić, przez pierwszą godzinę czasem się nawet zaśmiałam z głupoty :D haha Może ktoś mi zdradzi jak się zakończył film, osiągnął on w końcu co chciał? :D

ocenił(a) film na 6
martus883

g... osiagnal doslownie i w przenosni :D bardzo pozytywne jest zakonczenie ale wyniszcza człowieka xD

ocenił(a) film na 6
sasasanek

to chyba muszę jednak obejrzeć go do końca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones